Genel

WhatsAppta, Herhangi birinin durumunu, gizli veya anonim olarak nasıl görüntülenir?

ÖNE ÇIKANLAR

  • Okundu bilgileri, mesajınız WhatsApp’ta alıcı tarafından okunduğunda gördüğünüz mavi tikler içindir.
  • WhatsApp Durumu, 24 saat sonra kaybolan metin, fotoğraf, video ve animasyonlu GIF’leri paylaşmanıza olanak tanır.
  • WhatsApp şimdi Durum’un gizliliğinde küçük bir değişiklik yaptı.

WhatsApp, birinin durumunu bilmeden gizlice görmenizi sağlayan bir özelliğe sahiptir. WhatsApp, sonsuz bir gizli numaralar dünyası gibidir ve Durum gizliliği hilesi, uygulamanın en sevilen numaralarından biridir.

Size bu hilelerin tam olarak ne ve nasıl çalıştığını söylemeden önce, burada yer alan iki WhatsApp özelliği hakkında net bir fikre sahip olmalısınız: Okundu ve Durum.

Okundu bilgileri, mesajınız WhatsApp’ta alıcı tarafından okunduğunda gördüğünüz mavi tikler içindir. Okundu bilgilerinin etkinleştirilmesi, mesajınızın okunup okunmadığını size bildirir. Özelliği devre dışı bırakırsanız, yalnızca mesajın iletildiği, ancak alıcı tarafından okunmayabileceği anlamına gelen çift tik görebilirsiniz.

Sırada Durum hakkında çok konuşulan konu var.  WhatsApp Durumu, 24 saat sonra kaybolan metin, fotoğraf, video ve animasyonlu GIF’leri paylaşmanıza olanak tanır. Durumunuz yalnızca kayıtlı kişileriniz tarafından görülecektir. WhatsApp Durumu, isterseniz gönderilerinizi belirli kişilerden gizlemenize de olanak tanır.

Şimdi Durum hilesinin nasıl çalıştığına geliyoruz. Birinin Durum güncellemesini, o kişinin sizin gördüğünüzü bilmesine izin vermeden görmek istediğinizi varsayalım. Bunu yapmak için, Okundu bilgilerinizi devre dışı bırakmanız ve ardından o Durumu görüntülemeniz yeterlidir. Bu durumda, Durumunu gördüğünüzü bilmeyecek. Ancak, Okundu bilgilerini devre dışı bıraktığınızda, Durum güncellemenizi gören kişilerin adlarını da göremezsiniz.

WhatsApp şimdi bu işlevsellikte küçük bir değişiklik yaptı. Önceden Okundu bilgilerini devre dışı bırakabilir ve Durum güncellemesini görebilirdiniz. Artık Okundu bilgilerini açtığınızda, etkinleştirdikten sonra durum güncellemesini açmasanız bile sohbet uygulaması otomatik olarak Okundu bilgilerini bu kişiye gönderecektir.

Durum güncellemelerini anonim olarak görmek istiyorsanız, o Durum güncellemesinin sona ermesinden önce Okundu bilgilerini açmamalısınız. 24 saat boyunca bir Durum güncellemesi görünür. Android kullanıcıları, Durumu görüntülemek için SD kartlarında depolanan dosyalara da gidebilir.

Kripto para dünyasına girmek mi istiyorsunuz? Binance’e buraya TIKLAYARAK kaydolarak %20 indirimden faydalanabilir siniz.

admin

Ben Nurullah Tayıpoğlu 20 yıllık Matematik Öğretmeni ve Eğitim Koçu 1991 yılından beri bilgisayarla iştigal ediyor. Commodore bilgisayarla başlayan teknoloji… 20 Yıllık Matematik Öğretmeni ve eğitim koçundan Her seviyeye uygun özel matematik dersi. ?? YKS-TYT-AYT-KPSS-LGS-ALES-DGS HİZMETLERİ

%d blogcu bunu beğendi: