Whatsapp

Whatsapp’ta aynı anda birden fazla arkadaşınıza Mesaj gönderin

1016211 902887646415976 835052731688255472 n

Whatsapp artık hemen hemen tüm akıllı telefon kullanıcıları tarafından mesajlaşma uygulaması olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. Kişideki arkadaş listesi daha büyük olduğu için, kullanıcıların her birine günlük dilek vb. ortak mesajlar göndermeleri biraz zor olacaktır.

Bu mesajları göndermek istediğiniz tüm arkadaşlarınıza tek tuşla göndermek çok kolay. Whatsapp’ın Yayın Listesi adı verilen bir işlevi vardır. Bu özelliği kullanarak, kişinizden arkadaşlarınızı buna ekleyerek bir Yayın Listesi oluşturabilirsiniz. Listeyi oluşturduktan sonra, mesajlarınızı sadece o listeye gönderin, o listeye eklenen tüm kullanıcılar listede gönderdiğiniz mesajı alacaktır.

Her kullanıcı mesajınızı özel kişisel mesaj olarak alacaktır, böylece bireysel olarak ortak mesajlar göndermek için zaman kazanabilirsiniz.

Mesaj oluşturmak ve göndermek için adımları takip ediniz.

1. Ana Sayfadan Whatsapp ayarlar menüsüne gidin.
2. Mevcut seçeneklerin bulunduğu açılır menüyü göreceksiniz.
3. Listeden Yeni Yayın’a tıklayın.
4. Bir sonraki sayfada, kişi eklemek için bir dosya göreceksiniz, gruba eklemek için arkadaşlarınızın adını yazın veya listeye birden fazla kullanıcı eklemek için ‘+’ işaretini tıklayın.
5. Kullanıcıları ekledikten sonra Oluştur’a tıklayın, listeniz şimdi oluşturuldu, o listeye basit bir mesaj gönderin.
6. Tanımlamak için o listeye bir isim de ekleyebilirsiniz.

Not : Listeye profil Resmi ekleyemezsiniz.

Kripto para dünyasına girmek mi istiyorsunuz? Binance’e buraya TIKLAYARAK kaydolarak %20 indirimden faydalanabilir siniz.

admin

Ben Nurullah Tayıpoğlu 20 yıllık Matematik Öğretmeni ve Eğitim Koçu 1991 yılından beri bilgisayarla iştigal ediyor. Commodore bilgisayarla başlayan teknoloji… 20 Yıllık Matematik Öğretmeni ve eğitim koçundan Her seviyeye uygun özel matematik dersi. ?? YKS-TYT-AYT-KPSS-LGS-ALES-DGS HİZMETLERİ

%d blogcu bunu beğendi: