Whatsapp

Whatsapp Son Görülme Sabitleme (Programsız)

whatsapp son görülme sabitleme0

Whatsapp üzerinde son görülmeyi kapatma özelliği bulunsa da bazı kullanıcılar bu özelliği tercih etmek istemeyebiliyor. Bunun yerine Whatsapp’ta son görülme sabitlemek daha çok işe yarayabilir. Üstelik bunu yapmak için GBWhatsapp ya da Whatsapp+ gibi uygulamalar indirmeniz gerekmiyor.

Whatsapp Son Görülme Sabitleme

Bu işlem için öncellikle telefonunuzu uçak moduna almanız gerekmektedir. Whatsapp’ın internetsiz mesaj gönderme özelliğini kullanacağız. Whatsapp kullanıcıların mesajlarını internete bağlı değillerse bağlandıkları an otomatik gönderir.

Ardından Whatsapp‘a giriş yaparak istediğiniz kullanıcıya mesaj atıyorsunuz ancak sizin de internetiniz kapalı olduğu için onların da son görülmesini göremeyeceksiniz.

Mesajınızı attıktan sonra uygulamayı kapatmanız gerekiyor.

En son olarak uçak modundan çıkış yapıyorsunuz ve mesajınız arka planda Whatsap tarafından otomatik olarak gönderiliyor.

Sonuç olarak Whatsapp son görülmeniz sabitlenmiş olup karşıdaki kişi mesaj atmış ve uygulamaya girmiş olsanız bile son görülmenizi sabitlediğiniz zamanda görecektir.

Sadece mesaj attığınız kişi değil herkes son görülmenizi böyle göreceği için biriyle konuşuyor olsanız bile sizi takip etmek isteyen birinin Whatsapp‘a girdiğinizi anlamasına engel olabilirsiniz.

Kripto para dünyasına girmek mi istiyorsunuz? Binance’e buraya TIKLAYARAK kaydolarak %20 indirimden faydalanabilir siniz.

admin

Ben Nurullah Tayıpoğlu 20 yıllık Matematik Öğretmeni ve Eğitim Koçu 1991 yılından beri bilgisayarla iştigal ediyor. Commodore bilgisayarla başlayan teknoloji… 20 Yıllık Matematik Öğretmeni ve eğitim koçundan Her seviyeye uygun özel matematik dersi. ?? YKS-TYT-AYT-KPSS-LGS-ALES-DGS HİZMETLERİ

%d blogcu bunu beğendi: