Genel

WhatsApp sohbetlerinden ve gruplarından bilinmeyen kişileri InTouchApp ile Telefona toplu kaydetme

Bugünlerde hepimiz WhatsApp kullanıyoruz. Ve hepimiz bilinmeyen numaralardan sohbet almaya meyilliyiz. Bu bilinmeyen sohbetteki numaraları nasıl kaydedeceğinizi merak ettiniz mi? Artık WhatsApp iletişim numaralarıyla ilgili olduğuna göre, bilinmeyen sohbetlerden veya gruplardan kişileri doğrudan telefonunuza kaydetmek iyi bir fikir olacaktır

WhatsApp hesabınızda bilinmeyen numaralardan sohbet almak yeni bir şey değil. Aslında, bugünlerde işletmelerin çoğu WhatsApp’a odaklanmış durumda. WhatsApp’ınızdaki potansiyel müşterilerden çok fazla soru alma eğilimindeyseniz, onları kurtarmak ve bir tür müşteri dizini geliştirmek gerçekten büyük sorunlardan biri olabilir. InTouchApp bu açıdan mükemmel bir seçenektir.

WhatsApp kişilerini neden kaydetmeniz gerekiyor?

Birisi sizinle WhatsApp üzerinden iletişime geçtiğinde, ürününüz veya hizmetinizle ilgilendiğinin açık bir göstergesi olmalıdır. Aslında, anlaşmayı yaptırmış ve şimdilik bittiğini düşünmüş olabilirsiniz.
Ancak onlar sizin potansiyel müşterilerinizdir ve onlara ulaşmak her zaman ana iş stratejilerinden biri olmalıdır. Birinin size WhatsApp üzerinden ulaşması sıradan bir şey değil. İletişim numaranızdan taşıdığınız saygıyı anlamalısınız.

InTouchApp iletişim numaralarını kaydetmenize nasıl yardımcı olur?

InTouchApp, WhatsApp sohbetlerinizdeki veya gruplarınızdaki tüm bilinmeyen kişileri tek bir tıklamayla kaydedebilir. Sohbetlerden kişilerinizin adlarını yazmanıza gerek yoktur. Uygulama sizin için her şeyi yapıyor.
Sadece Whatsapp sohbetinizdeki kaydedilmemiş numaraları tarar ve sizin tarafınızdan herhangi bir müdahale olmadan kaydeder.

InTouchApp’ın sizin için çalışmasını sağlamak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır.

 • InTouchApp’i cihazınıza indirin . Uygulama Android, iOS, Windows Phone ve BlackBerry cihazları için kullanılabilir.
 • InTouchApp Uzantısını tercih ettiğiniz tarayıcıya yükleyin .
 • Ardından, web.whatsapp.com adresine gidin ve henüz yapmadıysanız hesabınıza giriş yapın.
 • WhatsApp Web arayüzünüzde Kişiyi Kaydet seçeneğini göreceksiniz .

PC’de Chrome veya Firefox uzantısını kullanmak için önce telefonunuzda InTouchApp uygulamasına kaydolmanız gerektiğini lütfen unutmayın.
İşte bunu nasıl yapacağınız.

 • Telefonunuzda InTouchApp’i başlatın.
 • Telefon numaranızı girin ve bir hesap oluşturmak için ekrandaki talimatları izleyin.
 • Bir sonraki adımda e-posta adresinizi de girmeniz gerekecektir.
 • Koşulları kabul edin ve talimatları izleyerek hesabınızı oluşturun.
 • PC tarayıcınızda kurulu InTouchApp uzantısını başlatın ve oturum açma ayrıntılarını girin. E-posta kimliği, telefon numarası veya kullanıcı adı girebilirsiniz.
 • Web’de WhatsApp’ı başlatın ve talimatları izleyerek hesaba giriş yapın.
 • Bilinmeyen numaraları web’de WhatsApp’ınıza kaydetme seçeneğini bulacaksınız. Şimdi Kaydet’e tıkladığınızda uygulama WhatsApp Sohbetinizi tarayacak ve numaraları algılayacaktır.
 • Kaydet’e tıklayın .

Bunu yapar. Bilinmeyen kişileriniz otomatik olarak telefonunuza kaydedilecektir. Telefonunuzda InTouchApp’ten bir uyarı alacaksınız.
Telefonunuza kaydedilen iletişim bilgilerinin, InTouchApp kullanıcılarının bilgileri nasıl güncellediklerine bağlı olacağını lütfen unutmayın. Truecaller’a biraz benzeyen bu hizmet, bilinmeyen WhatsApp numaralarınızı kaydetmek için mükemmel bir seçenektir.

Net bir anlayış için bu video aracılığıyla işlevselliği ve özellikleri anlayabilirsiniz.

Sonuç olarak

InTouchApp’ın size sunduğu mükemmel işlevsellik hakkında yeterince farkındalık yaratabildiğimizi varsayıyoruz. Kişileri oldukça uzaktan telefon defterinize kaydetmek için kullanışlı bir araç, kesinlikle iş geliştirme teknikleriniz için ek bir avantaj olacaktır. 

Kripto para dünyasına girmek mi istiyorsunuz? Binance’e buraya TIKLAYARAK kaydolarak %20 indirimden faydalanabilir siniz.

admin

Ben Nurullah Tayıpoğlu 20 yıllık Matematik Öğretmeni ve Eğitim Koçu 1991 yılından beri bilgisayarla iştigal ediyor. Commodore bilgisayarla başlayan teknoloji… 20 Yıllık Matematik Öğretmeni ve eğitim koçundan Her seviyeye uygun özel matematik dersi. ?? YKS-TYT-AYT-KPSS-LGS-ALES-DGS HİZMETLERİ

%d blogcu bunu beğendi: