Whatsapp

WhatsApp Hesabı Nasıl Hacklenir? WhatsApp Hackleme Mümkün mü?

whatsapp-web-masaüstü

Bugün WhatsApp hesabını hacklemenin mümkün olup olmadığını tartışıyoruz. WhatsApp artık tüm iletişim için kullanılıyor ve bazı insanlar Hack WhatsApp Hesabı ile ilgileniyor.

Öncelikle, birinin WhatsApp hesabına bakmak için kullanılabilecek herhangi bir bilgisayar korsanlığı aracı olmadığını söylemek isteriz. Ancak başka bir WhatsApp hesabının mesajlarını görüntülemenin veya bunlara erişmenin bir yolu var.

Burada kullanılan yöntem, başka bir WhatsApp hesabına kolayca erişebildiğimiz WhatsApp web sürümü seçeneğidir. WhatsApp web seçeneğinden haberdar olmayanlar burada küçük bir detaya sahip.

WhatsApp web seçeneği, WhatsApp masaüstü sürümü olarak kabul edilebilecek daha büyük bir ekranda WhatsApp’a erişmek için kullanılır. Ancak aynı seçeneği başka bir numaranın WhatsApp hesabına erişmek için de kullanabiliriz.

WhatsApp masaüstü sürümüne erişmek için aşağıdaki adımları izleyin.

Adım 1: Telefonunuzda WhatsApp’ı açın ve menü seçeneğine tıklayın.

Adım 2: WhatsApp Web seçeneğine tıklayın.

Adım 3: Bir sonraki ekranda, CİHAZ BAĞLANTı düğmesine tıklayın.

whatspp-mobil-bağlantısı

Adım 4: Şimdi bir QR kod tarayıcı gelecek. Şimdi masaüstünüzdeki veya dizüstü bilgisayarınızdaki herhangi bir tarayıcıyı alın

Adım 5: Adres çubuğuna https://web.whatsapp.com yazın .

Adım 6: Artık ekranda bir QR kodu görebilirsiniz, 4. adımda aldığınız QR kod tarayıcı ile QR kodu tarayın.

whatsapp-web-masaüstü

7. Adım: Tarama tamamlandığında, o cep telefonundan WhatsApp hesabı masaüstünde de kullanılabilir olacaktır.

Artık söz konusu WhatsApp hesabına hem mobilden hem de masaüstünden aynı anda erişebiliriz. Gönderilen ve alınan mesajlar ne olursa olsun, hem masaüstünde hem de mobilde kullanılabilir.

Bu seçenek, bir bilgisayar korsanlığı yöntemi olarak değil, kullanım kolaylığı için sunulmuştur. Bir bilgisayarda çalışıyorsanız ve sürekli cep telefonuna bakmak yerine aynı bilgisayardan mesaj göndermek uygun olabilir.

Ancak asıl dezavantajı, bu özelliğin kötüye kullanılmasıdır ve bazı kişiler, diğer kişilerin mesajlarını görmek için bu özelliği kasıtlı olarak kullanır. Bu nedenle, bu özelliği kötüye kullanım için kullanmanızı asla önermiyoruz.

Ancak elbette, bu seçenek iş ve diğer ilgili şeyler gibi bazı durumlarda yardımcı olur. Ancak başkalarının WhatsApp hesaplarında casusluk yapmanız önerilmez.

WhatsApp Hesabında casusluk nasıl durdurulur

Bazıları bu özelliği casusluk yapmak için kullanır, bu yüzden bunu her zaman aklınızda bulundurun ve bizim yapabileceğimiz, hesabınıza başka bir yerden erişilip erişilmediğini görmek için WhatsApp hesabını düzenli olarak kontrol etmektir.

Adım 1: Telefonunuzda WhatsApp’ı açın ve menü seçeneğine tıklayın.

Adım 2: WhatsApp web seçeneğine tıklayın.

Adım 3: Bu sayfada, CİHAZ BAĞLANTISI düğmesiyle birlikte, o anda etkin olan tüm oturumları görebilirsiniz.

whatspp-mobil-bağlantıyı kaldır

Birisi hesabınıza başka bir cihazdan erişiyorsa, orada görebilirsiniz. Aynısını gözden geçirin ve cihazınızdan gelmediğinden eminseniz, öğeye tıklayın ve ‘ÇIKIŞ’a tıklayın.

Artık bu cihaz beğenilmeyecek, böylece daha fazla erişim sağlanamayacak.

Hesabınızın birileri tarafından izlendiğini düşünüyorsanız, bunu en az 1 veya 2 günde bir kontrol etmeye devam etmenizi öneririz. Bu sayede WhatsApp hesabının hacklenmesinin önüne geçebiliriz.

Öyleyse açıklığa kavuşturalım, bir WhatsApp hesabını Hacklemenin bir yolu yoktur, ancak WhatsApp web özelliğini kullanarak, bazı insanlar onu WhatsApp Hacking Aracı yapmak için kötü kullanıyor.

Kripto para dünyasına girmek mi istiyorsunuz? Binance’e buraya TIKLAYARAK kaydolarak %20 indirimden faydalanabilir siniz.

admin

Ben Nurullah Tayıpoğlu 20 yıllık Matematik Öğretmeni ve Eğitim Koçu 1991 yılından beri bilgisayarla iştigal ediyor. Commodore bilgisayarla başlayan teknoloji… 20 Yıllık Matematik Öğretmeni ve eğitim koçundan Her seviyeye uygun özel matematik dersi. ?? YKS-TYT-AYT-KPSS-LGS-ALES-DGS HİZMETLERİ

%d blogcu bunu beğendi: