Whatsapp

Whatsapp Grupları Listesine Üye Eklemek için Grup Bağlantı Linki Nasıl Oluşturulur?

Bir WhatsApp grubuna arkadaş eklemek, WhatsApp grup bağlantısını kullanarak basit ve anlaşılır bir işlemdir , isteseler de istemeseler de, izinsiz olarak gruba kişi ekleyebiliriz. Bu durumda WhatsApp, WhatsApp grubu için Davet Bağlantısını tanıttı. Bunda, WhatsApp, SMS veya başka bir platform aracılığıyla bir WhatsApp arkadaşına bir davetiye bağlantısı gönderebiliriz, böylece benzer gruba katılabilirler ve beğenmezlerse reddedebilirler.

Bu özellik, bazı kişilerin bilinmeyen üyelerle katılmaktan hoşlanmadığı bazı genel gruplarda kullanışlıdır. Şimdi bir kullanıcıya nasıl davetiye bağlantısı gönderebileceğimize bakacağız.

Adım 1: Bir üyeyi davet etmek istediğiniz gruba gidin. Grubun içinde, üstteki üç noktayı tıklayın (menü)

whatsapp grup davet linki 1

Adım 2: Şimdi grup için mevcut seçenekleri göreceksiniz, Grup bilgilerine tıklayın .

whatsapp grup davet linki 2

Adım 3: Yeni pencerede o grubun bildirim ayarlarını ve katılımcılarını görebilirsiniz. Katılımcı Ekle’ye tıklayın

whatsapp grup davet linki 3

Adım 4: Bir sonraki pencerede, bağlantı yoluyla gruba davet et’e tıklayın

whatsapp grubu davet linki 4

Adım 5: Yeni pencerede Bağlantıyı görebilir, SMS, WhatsApp, e-posta vb. yoluyla diğer kullanıcılara gönderebilirsiniz.

whatsapp grubu davet linki 5

Linke sahip olanlar gruba katılabilir. Bağlantıyı kaldırmak isterseniz Bağlantıyı iptal edebilirsiniz, böylece Bağlantı sıfırlanır ve artık kimse bunu kullanamaz.

Kripto para dünyasına girmek mi istiyorsunuz? Binance’e buraya TIKLAYARAK kaydolarak %20 indirimden faydalanabilir siniz.

admin

Ben Nurullah Tayıpoğlu 20 yıllık Matematik Öğretmeni ve Eğitim Koçu 1991 yılından beri bilgisayarla iştigal ediyor. Commodore bilgisayarla başlayan teknoloji… 20 Yıllık Matematik Öğretmeni ve eğitim koçundan Her seviyeye uygun özel matematik dersi. ?? YKS-TYT-AYT-KPSS-LGS-ALES-DGS HİZMETLERİ

%d blogcu bunu beğendi: