Whatsapp

WhatsApp Grup Sohbetinden Birisi Haber Vermeden Nasıl Kaldırılır?

WhatsApp – neue Funktion: Endlich Messenger gleichzeitig auf vier Geräten  nutzen

Birini bilgilendirmeden WhatsApp’tan çıkarmanın bir yolu yoktur. Grup sohbet geçmişi her zaman sohbet listelerinde mevcut olduğundan, gruptan çıkarıldığında bilgiler sohbet penceresinde mevcut olacak ve gruptaki diğer tüm üyelere bildirilecektir. O kişiye veya diğer grup üyelerine herhangi bir özel anlık bildirim mesajı veya uyarı gönderilmeyeceğini unutmayın. Yine de, sohbet penceresinde belirli kullanıcıların kaldırıldığını söyleyen bir mesaj olacaktır.

Birini WhatsApp Grup Sohbetinden Çıkarın

Bir üye kaldırıldığında, grup sohbet listesini WhatsApp’larından silmez. Sohbet listesi, önceki tüm mesajlarla birlikte orada olacak, ancak kişi gruba herhangi bir mesaj yazamaz ve gönderemez. Ayrıca, yeni mesajları göremezler. Sohbet ayrıca, ‘Siz (sizi kaldıran üye adı) tarafından kaldırıldınız’ yazan küçük bir mesaj gösterecektir.

Ama tabii ki, aktif olmayan bir gruptan birini çıkarıyorsanız, o kişi ve gruptaki herhangi bir üye, grup sohbetini kontrol edene kadar çıkarma hakkında bilgi sahibi olacaktır. Sohbeti açtıklarında küçük bir bildirim görebilirler. Ama bir şey var, eğer grup kaldırıldıktan sonra çok fazla mesajla doluysa, o bildirimi bulmak zor . Ancak kaldırılan kişi, telefonundaki sohbet geçmişine erişmeye devam edebilir.

Böylece sohbeti ne zaman açsalar, şu bildirimi görebilirler ‘seni kaldırdı’ (– yöneticinin adıdır). Artık o grubun bir parçası olmadıkları için telefonlarında yeni mesajlar bulunmayacak ve ayrıca mesaj yazma penceresi de kullanılamayacak. Bu yüzden onlar için mevcut olan tek seçenek eski sohbeti okumak veya sohbetin tamamını silmek.

Kripto para dünyasına girmek mi istiyorsunuz? Binance’e buraya TIKLAYARAK kaydolarak %20 indirimden faydalanabilir siniz.

admin

Ben Nurullah Tayıpoğlu 20 yıllık Matematik Öğretmeni ve Eğitim Koçu 1991 yılından beri bilgisayarla iştigal ediyor. Commodore bilgisayarla başlayan teknoloji… 20 Yıllık Matematik Öğretmeni ve eğitim koçundan Her seviyeye uygun özel matematik dersi. ?? YKS-TYT-AYT-KPSS-LGS-ALES-DGS HİZMETLERİ

%d blogcu bunu beğendi: