Whatsapp

WhatsApp Grubundan Birini Çıkarma Hakkında Sık Sorulan Sorular

WhatsApp announces updates to its Business API; adds more features for  medium, large businesses

Aşağıda, WhatsApp Grubu ile ilgili temel olarak kullanıcıların sorduğu birkaç soru ve WhatsApp’ta bir grubun nasıl silineceği konusuyla ilgili sorgu yer almaktadır.

“Gruptan çıkarıldınız” yazan bir mesaj görürseniz bu ne anlama gelir?

Gruptan çıkarıldığınızı söyleyen bir mesaj görürseniz bu, söz konusu grubun yöneticisinin sizi o WhatsApp Grubundan çıkarmış olduğu anlamına gelir. Bu durumda artık yeni mesaj gönderemez veya Gruptan gelen yeni mesajları görüntüleyebilirsiniz.

Whatsapp’tan Birini Nasıl Silebilirim?

Silme, kaldırma ile aynıdır. Grup yöneticisiyseniz, grup üyeleri listesi sayfasından herhangi bir kişiyi kaldırabilirsiniz. Adı ve ‘Kaldır’ı tıklayın.’ ve kullanıcı gruptan silinecek.

Birini Grup Sohbetinden Nasıl Çıkarırsınız?

Bu kişiyi gruptan çıkarın ve o kişi artık grup sohbetinde herhangi bir mesaj göremez.

Whatsapp’ta Bir Grup Nasıl Silinir?

Makale tamamen bir WhatsApp grup üyesini sohbetten çıkarmakla ilgili olsa da, WhatsApp’ta bir grubun nasıl kaldırılacağını veya silineceğini kontrol edeceğiz. WhatsApp’ta bir grubu silmek ve bunu yapmak basittir ve grup sohbetini açmanız ve Grup Adına tıklamanız gerekir. Ardından, ayrıntı sayfasında aşağıya doğru ilerleyin ve grubu silecek olan Gruptan Çık adlı bir seçenek göreceksiniz. Ancak, aynısını yapmadan önce tüm grup üyelerini kaldırın. WhatsApp grup silme işleminden bahseden yazıda tüm detayları bulabilirsiniz .

WhatsApp’ın gizli özellikleriyle ilgili farklı yazımda bahsettiğim gibi , WhatsApp artık tüm cep telefonları için birincil mesajlaşma uygulaması olduğu için şirket her zaman daha fazla özellik ekliyor. Ayrıca, bu en çok istenen özelliklerden biridir, bu nedenle WhatsApp’ın bu özellikleri gelecekteki güncellemelerine dahil edebileceğini umuyoruz.

Geçen sefer, WhatsApp’ın kullanıcıların sürekli olarak talep ettiği bazı özellikleri içerdiğini fark ettik. Örneğin, uygulamalarına grup araması özelliğini ekledikten sonra bile. Kullanıcılar, grup sohbet penceresinden arama yapmanın artık mevcut olmasından şikayet ediyor.

Artık WhatsApp , grup sohbetine ve özelliğe bir arama düğmesi ekleyerek bunu düzeltti ve bu özelliği daha kullanışlı ve zahmetsiz hale getiren kullanıcıların hizmetine sunmaya başladı. Aynı şekilde bu özelliğin de daha etkin bir şekilde güncellenmesi bekleniyordu. Bu yüzden yayınlandığında bunu güncelleyeceğiz.

WhatsApp artık Facebook grubunun bir parçası olduğundan, kullanıcıları aktif tutmak için her yıl daha fazla özellik ekleniyor. 2021’de ayrıca çoklu cihaz desteği ve kaybolan mesaj seçeneği ve daha fazlasını bekliyoruz.

Kripto para dünyasına girmek mi istiyorsunuz? Binance’e buraya TIKLAYARAK kaydolarak %20 indirimden faydalanabilir siniz.

admin

Ben Nurullah Tayıpoğlu 20 yıllık Matematik Öğretmeni ve Eğitim Koçu 1991 yılından beri bilgisayarla iştigal ediyor. Commodore bilgisayarla başlayan teknoloji… 20 Yıllık Matematik Öğretmeni ve eğitim koçundan Her seviyeye uygun özel matematik dersi. ?? YKS-TYT-AYT-KPSS-LGS-ALES-DGS HİZMETLERİ

%d blogcu bunu beğendi: