Whatsapp

WhatsApp Etiketleri Kullanılamıyor mu? Android’de WhatsApp Etiketleri nasıl etkinleştirilir?

whatsapp-çıkartmalar

WhatsApp kısa süre önce Strikers’ı Android ve iPhone uygulamalarında tanıttı . Özellik şimdi kullanıcılara sunuluyor ve birçok kişi güncellemeyi aldı, bazıları hala özelliği bekliyor.

WhatsApp’ın en büyük özelliklerinden biridir ve birkaç gün içinde kullanıcılar tarafından geniş çapta kabul görmüştür. Ancak çıkartmalar Viber , Line vb . diğer mesajlaşma uygulamalarında mevcut olsa da , Facebook’un sahibi olduğu şirket bununla ancak yakın zamanda geldi.

Evet, artık aktif ve güncellemeyi almamış olsanız bile cep telefonunuzda da kullanabilirsiniz. Burada, bu özelliğin sizin için etkin olup olmadığını nasıl kontrol edeceğinizi anlatacağım. Değilse, nasıl etkinleştirebileceğinizi de size bildireceğim.

Doğrulamanız gereken ilk şey, WhatsApp’ın en son sürümünü kullandığınızdır. Bunun için WhatsApp’ınızı açmanız, ardından ilk 3 noktadan Ayarlar’a gitmeniz, Yardım’ı seçmeniz ve ardından Uygulama bilgileri’ne tıklamanız gerekir. Orada uygulamanın sürümünü görebilirsiniz. Sürümünüz 2.18.329 veya üzeriyse, gitmeye hazırsınız.

whatsapp sürüm dakika

Sürüm daha eskiyse, Play Store’dan veya resmi WhatsApp web sitesinden en son sürümü indirin. APK dosyasını WhatsApp web sitesinden indiriyorsanız , indirin ve cep telefonunuza yükleyin (eskisini kaldırmanıza gerek yok, hiçbir şeyi silmeden eski WhatsApp’ı yenisiyle otomatik olarak güncelleyecektir). APK dosyasını cep telefonunuza nasıl yükleyeceğinizi kontrol edebilirsiniz .

Play Store’dan WhatsApp’ın en son sürümünü güncelledikten sonra bile, en son sürümle güncellendiğinizi doğrulamanız gerektiğini lütfen unutmayın. Bu özellik kullanıcılara tam olarak sunulmadığından, oyun mağazası hala önceki desteklenmeyen sürümü sunmaya devam ediyor. Bu nedenle, güncellemeden sonra bile 2.18.329’dan daha düşük bir sürümünüz olabilir. Bu durumda, WhatsApp web sitesinden en son APK dosyasını indirmeniz ve yüklemeniz gerekir.

Orada şimdi 2.18.339 sürümünü alacaksınız. Play Store üzerinden güncellemek yerine WhatsApp web sitesinden indirmek çok daha iyi. WhatsApp APK dosyasını web sitesinden nasıl indireceğinizi kontrol edebilir ve bunun güvenli olup olmadığını doğrulayabilirsiniz .

WhatsApp’ı güncelledikten sonra, lütfen cep telefonunuzda çıkartma seçeneklerinin etkin olup olmadığını kontrol edin . Bunun için WhatsApp sohbet penceresinde emoji düğmesine tıklayın (benzetmeleri gönderdiğiniz yerden) Burada, WhatsApp’ınıza çıkartma eklendiyse, o zaman çıkartmalar için pencerede Benzetmeler’in yanında 3. bir seçenek görebilirsiniz ve GIF’ler .

whatsapp etiket emoji dk

Seçenek hala eksikse, bir adım daha yapmanız gerekir. Play Store’a gidin ve StickoText gibi WhatsApp için Sticker uygulamalarından herhangi birini indirin. StickoText uygulaması ve WhatsApp’ta çıkartma paketi nasıl eklenir hakkındaki yazımıza göz atabilirsiniz .

Uygulamayı yükledikten sonra açın ve orada farklı çıkartma paketleri görebilirsiniz, WhatsApp’ınıza eklemek için herhangi bir öğeye tıklayın veya ‘+’ düğmesine basın. Bu çıkartma paketini WhatsApp’ınıza eklemek için bir onay mesajı gösterecektir. Tamam tuşuna basın.

whatsapp çıkartma paketi min

Bitti, şimdi çıkartma paketi WhatsApp hesabınıza eklendi. Şimdi emoji bölümüne geri dönün ve eklenen tüm çıkartma paketlerini görebileceğiniz çıkartma için bir seçenek göreceksiniz.

Arkadaşınıza göndermek için istediğiniz çıkartmaya tıklayın. Aynı şekilde oyun mağazasından herhangi bir çıkartma paketi yükleyebilirsiniz. Özellik yakın zamanda yayınlandığından, şu anda yalnızca birkaç çıkartma paketi mevcut. Yakında daha fazla çıkartma göreceğim.

Not: Lütfen aşağıdaki yorum bölümünde En Son WhatsApp çıkartmaları hakkındaki geri bildiriminizi paylaşın ve faydalı bulursanız lütfen arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın. Ayrıca, WhatsApp hesabınızda çıkartma özelliğini etkinleştirmekte herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız, lütfen aşağıdaki yorum bölümüne sorunuzu yazın. Burada çevrimiçiyiz ve hızlı bir şekilde cevap vereceğiz. Geri dönüp sorgunuzun yanıtlandığını kontrol edebilirsiniz.

WhatsApp çıkartma özelliği artık tüm kullanıcılara tamamen sunuldu ve şu anda Play Store’dan gelen en son güncelleme ile başka bir adım atmadan etkinleştiriliyor. Ancak, özellik hala sizin için kullanılamıyorsa, işinize yaraması için lütfen yukarıdaki adımları uygulayın.

Kripto para dünyasına girmek mi istiyorsunuz? Binance’e buraya TIKLAYARAK kaydolarak %20 indirimden faydalanabilir siniz.

admin

Ben Nurullah Tayıpoğlu 20 yıllık Matematik Öğretmeni ve Eğitim Koçu 1991 yılından beri bilgisayarla iştigal ediyor. Commodore bilgisayarla başlayan teknoloji… 20 Yıllık Matematik Öğretmeni ve eğitim koçundan Her seviyeye uygun özel matematik dersi. ?? YKS-TYT-AYT-KPSS-LGS-ALES-DGS HİZMETLERİ

%d blogcu bunu beğendi: