Whatsapp

WhatsApp Durumundan Para Kazanın – Bu Bir Dolandırıcılık mı?

WhatsApp Durumundan Kazanın

Son birkaç gündür WhatsApp dahil olmak üzere sosyal medya yeni kazanç fırsatıyla ilgili haberlerle dolup taşıyor. Çok sayıda insan ‘WhatsApp Durumundan Kazanın’ diyerek bir WhatsApp durumu koyuyor. Yerel ve yeni uygulanan bir reklam stratejisidir.

Bazı kişiler veya bazı ajanslar, WhatsApp durumlarına bazı reklamlar veya bağlantılar koyarlarsa her WhatsApp kullanıcısına ödeme yapacaklarını iddia ederler. WhatsApp durumu 30’dan fazla kişi tarafından görülen kullanıcılara fırsat verilir. Yasal mı yoksa bir aldatmaca mı? Bunu detaylı olarak kontrol edeceğiz.

Nasıl çalışacak?

İlanlarına göre, kazanmak isteyenler sağlanan web sitesine kaydolmalıdır. İşiniz bittiğinde, ajans/kişi size bazı resimler veya bağlantılar verecektir. O zaman bunu WhatsApp durumunuz olarak koymalısınız.

Durumunuz, taleplerine göre 30 veya 40’tan fazla görüntüleniyorsa, size ödeme yapacaklar. Yani bunun için çalışan basit strateji budur.

Ancak, basit ve düz ileri. Bunun bir aldatmaca olduğunu ve yasa dışı olanın başını belaya soktuğunu hiç şüphesiz söyleyebiliriz.

Durumla ilgili WhatsApp reklamları , şirket tarafından uzun zaman önce duyurulmuştu. Ancak henüz piyasaya sürülmedi, resmi lansman hakkında henüz bir bilgi yok. Bu noktada, bazı kişiler WhatsApp durumunu kullanarak yerel bir reklam stratejisi fikriyle geldi.

İki şekilde kullanılabilir. Biri tam bir dolandırıcılıktır ve paranızı ve diğer ayrıntılarınızı çalacaktır.

Bir sonraki gerçek küçük ölçekli reklam için tasarlanmıştır. Ancak, sonunda, bu da ödememe ile sonuçlanacak.

WhatsApp Durumundan Dolandırıcı Olarak Kazanın

Bazı insanlar bu platformu yeni bir çevrimiçi dolandırıcılık yöntemi olarak kullandı. Kullanıcılardan web sitesine kaydolmalarını isteyecektir. Böylece veri toplayarak ve daha sonra ödemeyi serbest bıraktıklarında, hesabınızdan para düşecektir. Bu tür dolandırıcılık, banka hesabı ödemenizi almak için bir bağlantıya tıklamanızı ister. Bağlantıya tıkladığınızda, para hesabınızdan düşülecektir.

Gerçek Reklam Olarak WhatsApp Durum Reklamları

WhatsApp’ın bu özelliği gayri resmi olarak reklam amaçlı kullanılabilir ve strateji bu şekilde kullanılabilir. Yerel küçük ölçekli reklam için de yeterince iyi. Ancak buradaki sorun, resmi destek veya herhangi bir takip mekanizması olmaması nedeniyle, reklamın arkasındaki kişinin her bir reklamı izleyememesidir.

Başlangıçta, üyeler katıldığında, reklam ağı düşüktür ve manuel olarak yönetilebilir. Ancak sayı arttıkça, her bir reklamı manuel olarak yönetmek zor olacak ve tam bir başarısızlık haline gelecektir. O zaman, ödeme de duracaktır.

Sonuç olarak, her iki durumda da son söz ödeme yapmamaktır ve bu potansiyel bir dolandırıcılık ise daha pahalıya mal olacaktır. Her birini tanımlamak zor olacaktır, bu nedenle en iyi seçenek bu tür dolandırıcılıklardan uzak durmaktır. Lütfen bunun için gitmeyin.

Kripto para dünyasına girmek mi istiyorsunuz? Binance’e buraya TIKLAYARAK kaydolarak %20 indirimden faydalanabilir siniz.

admin

Ben Nurullah Tayıpoğlu 20 yıllık Matematik Öğretmeni ve Eğitim Koçu 1991 yılından beri bilgisayarla iştigal ediyor. Commodore bilgisayarla başlayan teknoloji… 20 Yıllık Matematik Öğretmeni ve eğitim koçundan Her seviyeye uygun özel matematik dersi. ?? YKS-TYT-AYT-KPSS-LGS-ALES-DGS HİZMETLERİ

%d blogcu bunu beğendi: