GenelWhatsapp

WhatsApp Cep Numarası Nasıl Değiştirilir

whatsapp verileri temizle

WhatsApp’ta kullanılan cep telefonu numarasını bazı basit adımlarla değiştirebilirsiniz. Yeni cep telefonu numarasıyla sohbetler, gruplar vb. dahil aynı hesaba erişmeniz gerekiyorsa, WhatsApp uygulamasının kendisinden kolayca yapılabilir . Bu, WhatsApp’ın kendi içinde kolayca yapılabilir.

İlk önce Whatsapp’ınızı açın ve ardından menüye tıklayın. Oradan Ayarlar’ı seçin

Ayarlar sayfasında tekrar Hesap öğesini seçin . Hesap Sayfasında, Numarayı Değiştir adlı bir seçenek görebilirsiniz . Üstüne tıkla.

Şimdi bazı mesajların yer aldığı yeni bir sayfa göreceksiniz.

‘Telefon numaranızı değiştirmek, hesap bilgilerinizi, gruplarınızı ve ayarlarınızı taşır. Devam etmeden önce, lütfen SMS alabileceğinizi veya yeni numaranızı arayabileceğinizi onaylayın. Hem yeni bir telefonunuz hem de yeni bir numaranız varsa, önce eski telefonunuzdaki numaranızı değiştirin.’

Bu yalnızca bir talimattır, değiştirmek için yeni cep telefonu numarasını sağlamanız gerekir, bu nedenle yeni numarayı doğrulamak için OTP’yi almamız gerektiğinden SMS veya Çağrı alabilmelidir.

Ayrıca son talimata göre eski WhatsApp’ınızı yeni bir cep telefonunda yeni bir numara ile kullanacaksanız öncelikle eski cep telefonunuzdan numara değiştirme seçeneğini yapıp sohbetlerin gerekli yedeğini almalısınız. Bundan sonra, WhatsApp’ı yeni cep telefonunuza yükleyebilir ve güncellenmiş yeni cep telefonu numarasını kullanarak kayıt olabilirsiniz, böylece tüm sohbet, grup ve diğer hesapları yeni cep telefonunuza alırsınız.

Tamam, talimatı okuduktan sonra, İleri düğmesine tıklamanız gerekir.

Yeni pencerede, mevcut WhatsApp cep telefonu numaranızı ve yeni cep telefonu numaranızı sağlamanız gerekir. Ardından Bitti’ye tıklayın .

Şimdi yeni cep telefonu numaranıza bir OTP alacaksınız. Bir sonraki pencerede OTP’yi girin. Ardından Gönder’i tıklayın .

Bitti, şimdi WhatsApp hesabınız yeni cep telefonu numarasıyla güncellendi.

Kripto para dünyasına girmek mi istiyorsunuz? Binance’e buraya TIKLAYARAK kaydolarak %20 indirimden faydalanabilir siniz.

admin

Ben Nurullah Tayıpoğlu 20 yıllık Matematik Öğretmeni ve Eğitim Koçu 1991 yılından beri bilgisayarla iştigal ediyor. Commodore bilgisayarla başlayan teknoloji… 20 Yıllık Matematik Öğretmeni ve eğitim koçundan Her seviyeye uygun özel matematik dersi. ?? YKS-TYT-AYT-KPSS-LGS-ALES-DGS HİZMETLERİ

%d blogcu bunu beğendi: