Whatsapp

StickoText – WhatsApp Etiket uygulama Paketi, İndirin ve Ücretsiz Etiket Paketinin nasıl ekleneceğini kontrol edin

Android cihazlarda WhatsApp çıkartmalarını nasıl etkinleştirebileceğimizle ilgili bir önceki yazımızda , şu anda Play Store’da bulunan popüler WhatsApp çıkartma uygulamalarından biri olan StickoText’i kullandık.

Şu anda oyun mağazasında en çok indirilen uygulamalardan biridir. Bugün uygulamayı cep telefonunuza nasıl kuracağınızı ve çıkartma paketini cep telefonunuza nasıl ekleyeceğinizi kontrol edeceğiz. Ayrıca cep telefonunuzda çıkartma seçeneğini etkinleştirmek için Whatsapp en son APK dosyasını web sitesinden nasıl yükleyeceğinizi de kontrol edebilirsiniz .

whatsapp çıkartma paketi 3

Başlangıçta, uygulama Play Store’da Ad StickoText olarak adlandırıldı ve son zamanlarda geliştirici uygulamanın adını ‘Whatsapp için Etiket Paketleri’ olarak değiştirdi. Başlangıçta ad StickoText’tir ve geliştirici, kullanıcılar için isimle tanımlanabilir hale getirmek için adı değiştirdi.

Uygulamayı kullanmak için oyun mağazasına gidin ve StickoText uygulamasını arayın. Doğrudan oyun mağazası bağlantısını da bu makalenin sonunda bulabilirsiniz. Sizi uygulamaya götürecek olan bağlantıya tıklayın. Ardından uygulamayı cep telefonunuza kurun.

whatsapp çıkartma paketi 1

Uygulama yüklendikten sonra uygulamaya farklı kategoriler altında çeşitli çıkartma paketleri eklenir. Uygulamayı ilk kez açıyorsanız, her çıkartma paketinin sağ tarafında bir ‘+’ işareti görebilirsiniz. ‘+’ işareti, o paketi henüz WhatsApp hesabınıza eklemediğiniz anlamına gelir ve bunu WhatsApp hesabınıza ekleyebilirsiniz.

WhatsApp’ınıza herhangi bir paket eklediğinizde, ‘+’ işareti ‘Tic’ işaretine dönüşecektir, böylece hangi paketin eklendiğini ve hangi paketin eksik olduğunu vb. belirleyebilirsiniz. çıkartma uygulaması Eklenen herhangi bir paketi kaldırmak için WhatsApp’taki ‘Çıkartmalarım’ bölümüne gitmeli ve oradan kaldırmalısınız.

whatsapp çıkartma paketi 2

Çıkartma paketini eklemek için ‘+’ işaretini tıklayın ve ardından bunu WhatsApp hesabınıza eklemek için bir onay penceresi görüntülenir. Tamam düğmesine tıklayın ve bitirdiniz. Bu paket WhatsApp hesabınıza eklenecektir.

Eklenen çıkartmayı artık WhatsApp içindeki çıkartma bölümünden görebilirsiniz. Çıkartma paketinin kendisine tıklarsanız, o kategorideki mevcut tüm çıkartmaları görebilir ve ‘WhatsApp’a Ekle’ düğmesine basarak paketi WhatsApp’ınıza ekleme seçeneğine sahip olursunuz.

Google Play'den indirin

Kripto para dünyasına girmek mi istiyorsunuz? Binance’e buraya TIKLAYARAK kaydolarak %20 indirimden faydalanabilir siniz.

admin

Ben Nurullah Tayıpoğlu 20 yıllık Matematik Öğretmeni ve Eğitim Koçu 1991 yılından beri bilgisayarla iştigal ediyor. Commodore bilgisayarla başlayan teknoloji… 20 Yıllık Matematik Öğretmeni ve eğitim koçundan Her seviyeye uygun özel matematik dersi. ?? YKS-TYT-AYT-KPSS-LGS-ALES-DGS HİZMETLERİ

%d blogcu bunu beğendi: