Genel

Druve, WhatsApp Durumunuzda İçerik Paylaşarak Para Kazanmanıza Yardımcı Olacak

İstatistiklere göre, Whatsapp şu anda dünya çapında 180’den fazla ülkede 2 milyar kullanıcıya sahip. İstatistikler ayrıca yarım milyardan fazla insanın 24 saat sonra kaybolan videoları, fotoğrafları ve metinleri paylaşmak için her gün Whatsapp durumunu kullandığını ortaya koyuyor.

Bu, birçok kullanıcının hizmetlerini platformda pazarlaması için altın bir fırsat sunuyor.

Druve 3 ortak tarafından başlatıldı; Yusuf Ojonoka (COO), Michael John (CEO) ve Samuel Steven (CTO).

Yusuf, Technext’e Druve’nin mevcut dijital pazarlama platformlarıyla ilgili gerçek bir hayal kırıklığı ve memnuniyetsizlikten doğduğunu söyledi.

“ Reklamlara harcadığım paranın karşılığını almıyordum ve daha iyi bir alternatif yok gibi görünüyordu. Ayrıntılı bir araştırmadan sonra, insanlara verdikleri paranın karşılığında daha iyi sonuçlar veren bir çözüm sağlamak için Druve’yi bulduk.”

Druve nasıl çalışır?

Druve şu anda 2 insan kategorisine hitap etmektedir. İlk kategori, işletmelerinin, ürünlerinin ve hizmetlerinin geniş bir kitle tarafından uygun fiyata görülmesini ve etkileşime girmesini isteyen kişilerdir.

İkinci kategori, WhatsApp durumlarında işletmelerle ilgili içerik yayınlayarak kazanmak isteyenlerdir .

Her iki kategori için de Druve’yi kullanmak , uygulamayı Playstore’dan indirip yüklemekle başlar . Hesabınızı oluşturduktan sonra iş yapmaya hazırsınız.

İşletmelerini tanıtmakla ilgilenen kişiler, Druve uygulaması aracılığıyla reklam oluşturabilir ve reklamı finanse edebilir. Reklamlar yayınlanır yayınlanmaz, uygulama üzerinden ilerlemesini takip edebilir ve raporlar da alabilirler.

Druve’de nasıl kazanılır

Uygulamada hesabınızı oluşturduktan sonra, bulunduğunuz yerde tanıtılacak reklamlar hazır olur olmaz bilgilendirileceksiniz.

Her bir statüde en az 42 görüntüleme aldığınız sürece, Druve uygulamasından WhatsApp durumunuza gönderdiğiniz her reklam için kazanırsınız. Ödeme, görüntüleme notuna göre kayıtlı banka hesabınıza yapılır. Druve’deki tüm reklamlar bir resim ve bir bağlantı olarak gelir. Bağlantıyı ve resmi yayınlamak için size ödeme yapılacaktır.

Bir reklamın bağlantısını ve resmini gönderirseniz ve en az 42 görüntüleme alırsanız, her biri için N100 kazanırsınız. Bu, reklam başına toplam N200 eder. Bu, tüm kazanç kategorileri için geçerlidir.

Daha fazla kazanmak için yaptığınız şey, Druve uygulamasında profil sayfanızdaki yükseltme düğmesine tıklamak. Bu, kullanıcıyı, whatsapp durumları hakkında 1000’den fazla görüntülemeye sahip kişiler için olan premium kategoriye ekler.

Bir reklam için ödeme yapılmadan önce, durumunuzda yayınlanan reklamların ekran görüntülerini alır ve görüntülemelerin de dahil edildiğinden emin olursunuz. Ekran görüntüsü, doğrulama ve ödeme için uygulamaya yüklediğiniz şeydir.

Şimdiye kadar…

Şu ana kadar Druve platformundaki reklamlar %2-15 arasında tıklama oranları elde etti. Bu, bilinen diğer dijital pazarlama platformlarından yaklaşık %300 daha etkilidir.

Herkes için yeni bir deneyim oldu ve kazanmak için her gün kaydolan çok daha fazla insanımız var. Müşteri tabanımız da her geçen gün büyüyor. Çalışmış olduğumuz firmalardan bazıları Opay’dır. Opay için Nijerya’da 2 farklı eyalette reklam yayınladık. Bu röportaj sırasında olduğu gibi, 9 farklı eyalette reklam yayınladık ve Nijerya’daki her eyaletten kaydolan insanlarımız var.

-Yusuf

“Hedefimiz, 5 yıl içinde pan-Afrikalı olmak ve Afrika’da en az bir milyon Druver’e hizmet vermek. Şu anda en büyük rakiplerimiz reklam satıcıları ve fiziksel reklam panosu sahipleri”, diyerek sözlerini sonlandırıyor.

Kripto para dünyasına girmek mi istiyorsunuz? Binance’e buraya TIKLAYARAK kaydolarak %20 indirimden faydalanabilir siniz.

admin

Ben Nurullah Tayıpoğlu 20 yıllık Matematik Öğretmeni ve Eğitim Koçu 1991 yılından beri bilgisayarla iştigal ediyor. Commodore bilgisayarla başlayan teknoloji… 20 Yıllık Matematik Öğretmeni ve eğitim koçundan Her seviyeye uygun özel matematik dersi. ?? YKS-TYT-AYT-KPSS-LGS-ALES-DGS HİZMETLERİ

%d blogcu bunu beğendi: