Genel

Arkadaşınızın WhatsApp Durumunu gördüğünüzü arkadaşınızdan nasıl gizleyebilirsiniz?

Facebook’un tüm uygulamalarını – kayan yazı tipi Facebook uygulaması, Instagram, Messenger ve WhatsApp – birleştirme planları, her birine inen Hikayeler özelliği ile gerçekleşmeye başladı. WhatsApp’ta Facebook, özelliği, daha önce yalnızca metinsel olabilen WhatsApp Durumunun gelişmiş bir sürümü olarak sundu. Kullanıcılara, evinizde oynayan kedilerin bir GIF’i kadar rastgele olabilecek diğer şeylerin yanı sıra hayatlarında neler olduğunu paylaşmaları için yeni yollar verdi.

Ve WhatsApp Durumlarının her birini izlemek ilginizi çekebilirken, herkesin onların ne yayınladıklarını takip ettiğinizi bilmesini istemezsiniz. WhatsApp, her birini görmeye devam ederken, bu Durum gönderilerindeki görüşünüzü gizlemenize olanak tanır. Arkadaşınızın WhatsApp Durum gönderilerini bilmeden nasıl gözetleyebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

  • WhatsApp ayarlarına gidin
  • Şimdi Hesap sekmesine gidin
  • Gizlilik’e dokunun ve Okundu Bilgileri seçeneğine gidin
  • İnsanların sohbetlerini ve WhatsApp Durumlarını ne zaman gördüğünüzü görmesini engellemek için kapatın

Bu seçenek ayrıca Durum gönderilerinizdeki görünümleri de gizler, böylece WhatsApp Durumunuzu kimlerin görüntülediğini göremezsiniz.

Ayrı olarak, WhatsApp şimdi bir kişiden gelen sesli mesaj bildiriminin tam orada çalınabileceği yeni bir işlev ekliyor . Ses dosyasını, hatta sesli mesajları bile dinlemek için uygulamayı açmanıza gerek yoktur. Bu özellik, iOS 2.19.91.1 sürümü için WhatsApp beta sürümünde kullanıma sunuldu. Ses dosyasının işlevsel hale gelmesi için bildirimin genişletilmesi gerekir ve uygulama daha sonra açılmadıkça okunmuş sayılmaz. Özellik şu anda iOS için test ediliyor olsa da, daha geniş bir kullanıma sunulmadan önce Android platformuna beta sürümleri altında gelmesi muhtemel.

Kripto para dünyasına girmek mi istiyorsunuz? Binance’e buraya TIKLAYARAK kaydolarak %20 indirimden faydalanabilir siniz.

admin

Ben Nurullah Tayıpoğlu 20 yıllık Matematik Öğretmeni ve Eğitim Koçu 1991 yılından beri bilgisayarla iştigal ediyor. Commodore bilgisayarla başlayan teknoloji… 20 Yıllık Matematik Öğretmeni ve eğitim koçundan Her seviyeye uygun özel matematik dersi. ?? YKS-TYT-AYT-KPSS-LGS-ALES-DGS HİZMETLERİ

%d blogcu bunu beğendi: