Whatsapp

Altyazılı WhatsApp Mesajı Nasıl İletilir?

Evet, WhatsApp’ta resimli bir mesajı metin başlığıyla iletmek mümkündür. Ancak doğrudan, sohbet penceresinde bulunan seçeneğe göre bu mümkün değildir. Normalde WhatsApp’ta , iletme seçeneğini kullanarak mesajı başka bir kişiye iletiyoruz.

Geçen yıl WhatsApp, herhangi bir kişiden aldığımız tüm mesajları ilet düğmesini kullanarak başka herhangi bir kişiye gönderilebilmesi için sohbete ilet seçeneğini ekledi. Bu özelliği kullanmak için, bir metin, resim, ses veya video olsun, iletmek istediğimiz mesaja uzun basın. Vurgulandıktan sonra, üstten ileri düğmesine tıklayın.

Ardından, bu mesajı iletmek istediğiniz kişiyi seçin ve gönder’e tıklayın. Bu şekilde WhatsApp sohbetimizden herhangi bir Mesajı başka bir kişiye gönderebiliriz. Ancak son zamanlarda WhatsApp, yönlendirme seçeneğini maksimum 5 kişiyle sınırladı. Böylece yeni limite göre bir mesaj aynı anda en fazla 5 kişiye iletilebilir, daha fazla kişiye iletmemiz gerekirse aynı işlem tekrar yapılır.

Altyazılı WhatsApp mesajı nasıl iletilir?

Doğrudan yönlendirme seçeneği, bir resim veya fotoğrafı altyazılı olarak iletmemize izin vermese de, aynısını yapmanın alternatif bir yolu var. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin.

Adım 1: İletmek istediğiniz resim yazısının bulunduğu resme uzun basın.

Adım 2: Resim mesajı vurgulandığında, üstteki Paylaş düğmesine tıklayın.

3. Adım: Paylaş seçeneğinden WhatsApp’a tıklayın

Adım 4: Ardından mesajı iletmek istediğiniz kişiyi seçin.

Adım 5: Şimdi, resim resim yazısı ile vurgulanacak ve gönderilecektir.

Bitti, şimdi mesaj resim yazısı ile iletilecek, ki bunu dahili iletme seçeneğiyle yaparsak imkansız.

Kripto para dünyasına girmek mi istiyorsunuz? Binance’e buraya TIKLAYARAK kaydolarak %20 indirimden faydalanabilir siniz.

admin

Ben Nurullah Tayıpoğlu 20 yıllık Matematik Öğretmeni ve Eğitim Koçu 1991 yılından beri bilgisayarla iştigal ediyor. Commodore bilgisayarla başlayan teknoloji… 20 Yıllık Matematik Öğretmeni ve eğitim koçundan Her seviyeye uygun özel matematik dersi. ?? YKS-TYT-AYT-KPSS-LGS-ALES-DGS HİZMETLERİ

%d blogcu bunu beğendi: